Devin Graham

Devin Graham je americký kameraman, který se na svém kanále DevinSuperTramp věnuje natáčení především sportovních a dobrodružných videí. Narodil se 29. července 1983 a s Lindsey navštěvoval stejnou školu, tedy Brigham Young University. S Lindsey se seznámil díky soutěži Amerika má Talent, ve které naše oblíbenkyně vystupovala a po které se oba domluvili na bližší spolupráci. Kromě toho se stali na nějaký čas také životními partnery.

Lindsey Stirling, zdroj: lindseystirling.com

Devin s Lindsey spolupracoval především na prvních videích, která Lindsey na svém YouTube kanále vydávala. Podepsán je tak pod klipy k songům jako Crystallize, Elements, Electric Daisy Violin nebo Shadows. Jejich cesty se ale jak po stránce osobní, tak po té pracovní po čase rozešly. Poslední spolupráce je zaznamenatelná v roce 2015, kdy bylo dokončeno dlouho rozpracované video ke skladbě k Final Fantasy, jehož počátky natáčení sahají ještě do úplného startu Lindseyiny kariéry.  

Devinův kanál na YouTube odebírá přes 4 a půl milionu lidí a jeho videa mají přes 915 milionů zhlédnutí.  

Po Lindsey Devin chvíli chodil s Hailey Gardiner ze skupiny Gardiner Sisters. V současné době je již ženatý, v srpnu 2016 si vzal Megan Smee. 

Patronem stromu Devin Graham je Dominik Frýdl