Jennifer Stirling

Jennifer se narodila 17.2.1984 a jedná se o Lindseyinu starší vlastní sestru. Lindsey ji ve své kníže The Only Pirate at the Party popisuje jako člověka vždy nesmírně oddaného svému cíli. Jako příklad uvádí závod v přespolním běhu, kde Jennifer celou dobu běžela na čele. Do cíle ale v TOP 3 pořadí nedoběhla. Příčinou toho bylo to, že v průběhu závodu zkolabovala. Přesto se zvedla a závod dokončila, byť to pro ní následně znamenalo pobýt si nějakou tu chvíli v nemocnici. 

Lindsey Stirling, zdroj: lindseystirling.com

Navštěvovala Arizonskou státní Univerzitu a od mala se věnuje hře na trumpetu. Je členkou orchestru a sama se věnuje skládání hudby. Kromě toho je také Lindseyinou asistentkou, která jí pomáhá s fungováním fanklubů a třeba také s přepisováním not pro hru Lindseyiných skladeb na kytaru, klavír apod.  

Jennifer je rozvedená a aktuálně znovu zasnoubená. Má dva syny – Jarona a Stephena a kromě toho, že pomáhá Lindsey s její kariérou a stará se o rodinu, je také dobrovolnou hasičkou.  

Byla to právě Jennifer, která se v roce 2012 velmi zasadila o to, aby byl náš fanklub označen jako oficiální, v tu chvíli vůbec první oficiální fanklub Lindsey Stirling na světě (mimo domovské USA).

Strom Jennifer Stirling byl vysazen z prostředků přispěných fanoušky.